Kerko sipas Qytetit

Kerko sipas Kategorisė

Kerko nė Kosovamarketing.net

 

Web faqe tė ndryshme:

Qeveria e Kosoves

Ambasada e SH.B.A

Ambasada e Britanisė sė Madhe

Eulex

Auroporti i Prishnės

Konvertor Valutash

Kursi Valutor

Numra me Rėndėsi

EMERGJENCA:
Stacioni Policor : 92, 112
Zjarrfikėsit : 93
Spitali, emergjenca : 94

KULTURĖ: 
Teatri Kombėtar : 038 224 406
Teatri Dodona : 038 230 6237
Teatri Oda : 038 246 555
Biblioteka Kombėtare : 038 249 650
KINO ABC: 038 244 236
KINO ABC 1: 038 222 086

KOMUNIKIM:
PTK - zyra informative : 988
PTK - telefonia fikse : 977
Aeroporti : +381 38 5958 123

Bregdeti Shqiptar


 

Shpallje tė Vogla

Kerkoj Pune

Emri: mentor
Email: mentori__@hotmail.com
Nr. Telefonit: 044-868-579
Kategoria: Kerkoje Pune
Shpallja Juaj: jam i interesuar per pun jam nga fush kosova jam 20 vjeqa
Emri: dafina
Email: ardi_g1@hotmail.com
Nr. Telefonit: 049403699
Kategoria: Kerkoje Pune
Shpallja Juaj: jam teknike e farmacise,kerkoj pun ne prishtine 
Emri: amri
Email: ali_besa@hotmail.com
Nr. Telefonit: 045271078
Kategoria: Te ndryshme
Shpallja Juaj: kerkoje pune qfare do pune elektroinstalues shkolla mesme 
Emri: besim
Email: beka_74@drenica.de
Nr. Telefonit: 044836538
Kategoria: 
Shpallja Juaj: kerkoj si vozits i kategoris b
Kerkoje pune si Auto Mekanik per Kamona-Autobusa, rroga te jete 150-200 €
Nr. Telefonit: 044 539 274
Jam me profesion si zdruktar me pervoi pune e njoh punen si p.sh dhoma gjumi, shkalla, .dyer kuzhina ejt.  Nr. Telefonit: 044819882, 044558163
Kerkoj pune me profesion mobileri. Nr. Telefonit: 044468154
Kerkoj pune qfare do pune qe te jete per te tjera zoteroj 2 gjuhe te huaja ate Angleze dhe Hollandeze
Nr. Telefonit: 044527794 
Kerkoje pune si kamarjer ose shankist me provoj pune 3 vjeqare jam 21vjeqar nga Peja.
Nr. Telefonit: 049-421-632
Kerkoi pune si kamarier ose shankist me pervoie pune 4 vjeēare jam 23 vjeēar. Tel. 044735344

Shto Shpallje

 © 2009 Kosova Marketing