Kerko sipas Qytetit

Kerko sipas Kategorisė

Kerko nė Kosovamarketing.net

 

Web faqe tė ndryshme:

Qeveria e Kosoves

Ambasada e SH.B.A

Ambasada e Britanisė sė Madhe

Eulex

Auroporti i Prishnės

Konvertor Valutash

Kursi Valutor

Numra me Rėndėsi

EMERGJENCA:
Stacioni Policor : 92, 112
Zjarrfikėsit : 93
Spitali, emergjenca : 94

KULTURĖ: 
Teatri Kombėtar : 038 224 406
Teatri Dodona : 038 230 6237
Teatri Oda : 038 246 555
Biblioteka Kombėtare : 038 249 650
KINO ABC: 038 244 236
KINO ABC 1: 038 222 086

KOMUNIKIM:
PTK - zyra informative : 988
PTK - telefonia fikse : 977
Aeroporti : +381 38 5958 123

 

Bregdeti Shqiptar


 

Shpallje tė Vogla

Ofroje Pune

Emri: Gani
Email: Ideal_clean@hotmail.com
Nr. Telefonit: 049268404
Kategoria: Ofroje Pune
Shpallja Juaj: Kerkoj punetore urgjentisht, te jete me fakultet ekonomik dhe se paku 1vit pervoje pune. 
 

Shto Shpallje

 © 2009 Kosova Marketing