Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
044/133-535
 
Email:
betoniera-genti@hotmail.com
 
Web: www.betonieragenti.com

Bregdeti Shqiptar

 

 

Betoniera Genti ju ofron kėto sherbime:

Te gjtha llojet e betonit si dhe transportin deri ne vend punishte gjithashtu edhe sherbimet me pompė.
Transporti dhe hudhja me pompė janė gratis per klientet tonė.

Ne bazė tė pėrvojės shumė vjeēare Betoniera Genti ju garanton per Kualitet, Cilėsi, Korektėsi si dhe Ēmime te arsyeshme.

© 2009 Kosova Marketing