Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
044/548-523
049/424-240
 

Bregdeti Shqiptar

 

 


Jo rastėsisht mbajmė kėtė emėr ERA. 
Tek ne mbretėron tradita ,mikrpritja dhe bujaria. Tė gjitha kėto tė shoqėruara me luksin e Restaurantit tonė do ju bėjnė tė ndejeheni vėrtėt krenar pėr vlerat e traditės sonė. 

Me  hapin e kohės, duke mos harruar asnjėher tradicionalen ne ofrojm pėr ju mė tė mirėn. Komoditet i nivelit europian. Moteli yn
ė ju ofron dhoma gjumi, vendparkim, restaurantin me menu tė begat tradicionale dhe internacionale, kopshtin pėr fėmije, teracėn verore, sallat pėr konferenca si edhe sallėn e madhe pėr gazmendet tuaja familjare. 
Gjithnje ne tendenc tė pėrmbushjes sė kėrkesave tuaja ne jemi munduar qe pėr ju tė krijojmė njė ambient tė kėndshem relaksues dhe sipas shijes suaj. 
Shėrbimet ne nivel te lartė, cilėsi tė garantuar si dhe shumēka  tjetėr tė bukur do tė mund tė shihni e shijoni vetem nėse na vizitoni. 
Ne punojmė pėr ju dhe jemi nė hap me shijet tuaja. 
Ju mirėpresim

© 2009 Kosova Marketing