Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+355 682 02 00 98
+355 526 07 88
 
E-mail:
info@hotelantalya-al.com
 
Web:
www.hotelantalya-al.com

Bregdeti Shqiptar

 

 

HOTEL ANTALYA 

Ne vine e pare te valeve te detit Adriatik, ne Durres, me mbi 30 dhoma, bar, e restoran ju mirpret ne brigjet shqiptare HOTEL ANTALYA. Dhomat tona posedojne: te gjitha kerkesat e nje pushimi bashkekohor, me ballkone te kthyera kah deti, airkondicion, banjo luksoze, TV, frigorifer, etj. 


Sa i Perket restoranit tone ne deshmojme se: tradita e ka gjithmonė peshėn e sajė, ajo e 
kombinuar me mjeshtrinė moderne tė artit tė kuzhinės jep 
vetėm nje emėr "BESA". 
Restoranet nė bregdet nuk kanė lezet pa shijen bregdetare tė ushqimit Ushqimi ka lezet vetėm kur e pėrgadite mjeshtri. 
Njeriu i cili e donė ushqimin e pėrgadite nė mėnyrė profesionale dhe shėrbehet nė mėnyre profesionale nė njė ambient pėrrallorė. 
e ne tė dashur mysafirė do tė keni mundėsin tė shijoni veq specialiteteve moderneedhe specialitet tradiciaonale tė Durrėsit.Diqka qė tani mė shumė pak e njohin edhe durrėsakėt.Pushimi i mirė nuk imagjinohet pa ushqim tė mirė.Andaj pėr ju qė nuk na njihni ende ,vlenė vetėm njė herė tė na vizitoni dhe ne ju premtojmė menyn e ėndrrave tuaja.Asnje artė e dashuri nuk mundė tė jetė e plotė pa u ndjerė e shijuar.Kjo vlenė edhe pėr ne.Ejani dhe binduni,te ne deti ka shijen e vetė natyrore tė plotė me ushqimin kualitativ tė pėrgaditur nga duart e mjeshtrit tė njohur europian.Te ne tė dashur miqė ē'do gjė frymonė aromė deti,kualiteti e harmonia.Shijoni Durrėsin ne njė mėnyrė tė veēantė,ktheni nė "BESA" dhe ne do tė bėhemi pjesė e kujtimeve tuaja tė bukura. Ju mirėpret stafi i profesionnalizuar nga Gostivari


Ne sherbimin tuaj: 
Mob. : +355| 682 02 0098
Fiks :   +355| 526 07 88 

Ndodhemi mu ne mes te plazhit
 

© 2009 Kosova Marketing