Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+3555262499
+355692061079
 
E-mail:
resort-apolonia@hotmail.com

Bregdeti Shqiptar

 

 

Ju mirėpret duke ju ofruar kėto shėrbime me 30 dhomat e veta tė cilat tė gjitha janė tė njė standardi tė lartė duke pėrfshirė klimen, banjot e veta, tv, ballkanat me njė shiqim madhėshtor nga deti. 
Poashtu pėr tė gjithė musafirėt tonė kemi parkingje tė mjaftuar pėr automjetet e tyre dhe vend tė mjaftushem ne plazh me qadrat tona tė hotelit kuptohet gratis parkingjet si dhe shtratijet me qadra tė cilat janė nė plazhin tonė vetėm 10metra larg.

Restauranti janė madhėshtor nė kuptimin e plotė tė fjalės. 

Ambient ne stilin e lartė europian kuzhinė mediterane dhe europiane tė shėrbyera me shkallėn ma tė lartė tė profesionalizmit, specialitete peshku, pizza, sallata dhe shumė e shumė tjera pėr shijen tuaj. Ne jemi kėtu pėr ju dhe nėse ktheni te ne me siguri se do tė ndaheni tė kėnaqur. 
Pėrjetoni pushimet tuaja me ne, nuk do tė zhgėnjeheni 
Durresi ėshtė i bukur vetem kur pushoni si duhet. 
Ne gjindemi nė sektorin apollonia e njohur per pastertin dhe qetsin e cila asht e domosdoshme gjatė pushimeve tuaja. 
Kontakt Tel: 
Tel/Fax+3555262499 
Mob.   +355692061079
 

© 2009 Kosova Marketing