Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+355683214465 
+355683079888 
+38970507238

Bregdeti Shqiptar

 

 

Bar Restorant Liburnija
Ju mirėpret me stafin e vet profesional dhe me njė traditė shum vjeēare duke ju ofruar te gjitha llojet e ushqimit tė kuzhinės nacionale dhe internacionale ku vlen ta cekim edhe specialitetin e shtėpisė peshkun tė pėrgaditur nė njė mėnyrė profesionale si dhe pizza tona tė tė gjitha llojeve gjellėra tė ndryshme , specialitete nga skara ,akullore tė vet punuara ,burek pula si dhe shumė supriza tjera tė cilat mund ti gjeni vetėm tek ne. 
Vet pamja e restorantit tani i cili gjendet mu mbi ujin e mrekulleshem tė detit adriatik na shtyn edhe mė shumė qė tė mos mungoj asgje per musafirėt tonė ,duke pėrfshier njė shėrbim profesional, kuzhin extra  dhe tė gjitha kėto me ēmime tė volitshme pra ejani dhe binduni ju mirėpresin:
SHAHIN HAMITI DHE BEQIR ADEMI me satfin e vet 
Gjendemi ne plazhin e hekurudhes afėr policis se plazhit.

© 2009 Kosova Marketing