Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+3556929955800

Bregdeti Shqiptar

 

 

Qė veshi i juaj tė ndegjojė muzikėn e vet e cila i pėlqen pa marė parasysh nga jeni shqiptar tė nderuar jemi ne tė cilėt ju plotėsojmė dėshirat muzikore nė njė ambient romantik se njė shėrbim i shpejt dhe i kulturuar jemi ne tė cilėt kujdesimi qe ju ti shihni live yjet e muzikės shqiptare kėtu tek ne pra mos nguroni dhe na vizitoni ju premtojm fal atmosferės sonė e cila fillon ēdo mbrėmje nga ora 19 e deri nė orėt e vona tė mbrėmjes nuk do te zhgenjeheni ju mirėpret treshi i pronarve.
Smail Jahdauti nga Prizereni 
Asllan Shehu nga Durrėsi 
Rifat Qelaj nga Prizereni 
Kontakt: 
+3556929955800
 

© 2009 Kosova Marketing