Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+3555260287

Bregdeti Shqiptar

 

 

Restauranti Petani madhėshtor nė kuptimin e plotė tė fjalės. 

Ambient ne stilin e lartė europian kuzhinė mediterane dhe europiane tė shėrbyera me shkallėn ma tė lartė tė profesionalizmit, specialitete peshku,si dhe te gjitha frute tjera detare dhe shumė e shumė tjera pėr shijen tuaj. Ne jemi kėtu pėr ju dhe nėse ktheni te ne me siguri se do tė ndaheni tė kėnaqur. 
Pėrjetoni pushimet tuaja me ne, nuk do tė zhgėnjeheni 
Durresi ėshtė i bukur vetem kur pushoni si duhet. 
Ne gjindemi nė ne plazhen Apolonija
Njėherit janė nė shitje SHTĖPIJA DHE RESTORANTI
 

© 2009 Kosova Marketing