Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+377 44-108-363
+377 44-772-828
+386 49 151 133

Bregdeti Shqiptar

 

 

Hogja popullor Blerim Haliti nga Godanci i ulėt komuna e Shtimes punon nga mosha 12 vjeēare dhe shėron kėto sėmundje.

1.Maramendjen,
2.Friken gjatė natės 
3.Tė  shkelurat nė magji tė zezė,
4.Bashkimin e qifteve dhe pas ndarjes,
5.Rregullimin e zhives pėr fejesa martesa,
6.Zgjedheje probleme familjare,
7.Mėsyshin pėr fėmijet

8.Lemzen
9.Parashikimin dhe gjetjen e fatit

Gjdo ditė pune vetėm tė premteve nuk punohet,

Pėr informata shtesė kontaktoni nė

+377 44-108-363, +377 44-772-828 dhe +386 49 151 133
Ne gjendemi afėr Xhamis sė re 200 m larg saj nė Godanc tė ulėt komuna e Shtimes.
 
 Jeni tė mirseardhur ejani dhe na vizitoni ju mirpret Hogja popollor Blerim Haliti.

© 2009 Kosova Marketing