Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+386 49 887 228
+377 44 294 580
+377 44 975 917
+386 49 294 580
+381 38 538 514
 
Email:
bioterapija@live.com
Web:

Bregdeti Shqiptar

 

Nėse vuani nga ndonjė sėmundje, e lehtė apo e rėndė dhe pėr tė cilėn ende nuk keni marr trajtim tė duhur atėherė SHERIMI ME BIOENERGJI ėshtė njė zgjidhje e re qė duhet ta provoni.
Seanca me bioterapi mbahen nga terapisti slloven Dejan Fabijanēiq. Trajtimi behet me metodėn e Zdenko Domanēiqit dhe ndihmon apo shėron plotėsisht shumė sėmundje pėrfshirė edhe sėmundjet mė tė rėnda.Trajtimi bėhet nė Fushėkosovė, dhe tė interesuarit pėr trajtim me bionergji duhet tė rezervojnė paraprakisht. Njė trajtimi zgjatė 4 ditė rradhazi nga 15 minuta nė ditė. Ēmimi i trajtimit 4 ditor kushton 60€. 50% e shumės (30€) duhet tė paguhen me rastin e rezervimit pėr trajtim.


Video 1


Video 2


 

© 2009 Kosova Marketing