Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
044/566-419
044/150-061
 
Email:
ntncima@hotmail.com

Bregdeti Shqiptar

 

 
N.T.N CIMA nė bashkpunim me fimen TROCAL punon te gjitha llojet e dyerve dhe dritareve nga plastika dhe alumini. Njėkohėsisht bėjmė tė gjitha llojet e gilinderave si dhe rolatave sipas porosive. Ēdo prodhim dhe punė ė jona nga firma CIMA ju japim garancion 10 Vjeēar duke pėrfshirė

 edhe kontrollin teknik.

© 2009 Kosova Marketing