Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+381 (0)390 326 510
+377 (0)44 123 165
 
Email:
info@golajmed3.com
golaj_med_3@hotmail.com
 
Web:
www.golajmed3.com

Bregdeti Shqiptar

 

 

 

GOLAJ MED 3


GOLAJ MED 3

 

GOLAJ MED 3


 
 

Bėjmė drejtimin e dhėmbėve me ortodoncinė fikse, me metoden mė tė re - me mjete nga Dentaurumi i Gjermanisė, me anėn e breketave tė porcelanit dhe metalit.Psh. te rastet e Anomalive ortodontike: protuzioni, kafshimi i kryqėzuar etj.
-Posedojmė edhe rentgenin - ortopanin.
 (pėr fotografimin e dhėmbėve).
-Bėjmė zbardhimin e dhėmbėve
dhe vendosjen e gurėve estetik.
 

© 2009 Kosova Marketing