Home Kontakto


 

 Restaurant Te Pishat

Kontakt Tel:
044/178-629
044/716-281
044/893-410
 
Gjindemi ne Rakovine - Gjakove

Bregdeti Shqiptar

 

 

Sot kur resaturante ka shumė mbetet tė zgjidhni cilėsin vendin ku jeni rehat si dhe vendin ku tjerėt veē kanė menduar mė herėt pėr kėrkesat tuaja. Qė tė gjeni komoditetin e duhur shėrbimin profesional menun perfekte dhe gjithēka qe ju mundėson relaksim dhe ndjenjėn e rehatisė drejtohuni te restauranti TE PISHAT.

I dertuar nė periferi ofron kėnaqėsinė e pamjeve magjepse tė natyrės, ajrin e freskėt dhe pushim nė verandat e restaurantit. Nuk kemi harruar as mė tė dashurit tonė. Pėr fėmijėt kemi parkun e lodrave nė mėnyrė qė tė gjithė tė jenė tė kėnaqur pėr kohen e vizitės te ne.

Tė nderuar mysafirė  restauranti ynė ka sallėn pėr gėzimet tuaja familjare e cila ofron 500 ulėse dhe bėnė qė festat e gėzimet tuaja tė mbesin vėrtet tė paharruara. Po ashtu jemi pėrkujdesur pėr makinat tuaja qė tė jen te sigurta dhe te kenė vend tė mjaftueshėm.

Nė gjitha kėtė luks e rehati natyrisht se do jeni tė shėrbyer me ushqimin e freskėt dhe tė pėrgatitur nė mėnyrė profesionale. E veēanta e menus sonė ėshtė se  veē trofte ofrojmė edhe peshk Drini.

Ne nuk kemi shumė fjalė, por ejani dhe binduni vetė...

Ju Mirėpresim

© 2009 Kosova Marketing