Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
044/508-336
049/508-336
 
Email:
info@ujevaraemirushes.com
 
Web:
www.ujevaraemirushes.com
 
Gjindemi ne Magjistralen Kline-Gjakove Km. 10

Bregdeti Shqiptar

 

 

Zoti krijoj bukurit natyrore, ndėrsa njeriu gjate gjithė kohės tenton te krijoj komoditet dhe vendin ideal pėr pushim dhe relaksim. Ne kemi tentuar dhe mendojme se kami ecur ne hap me kėrkesat tuaja pėr komoditet dhe njė shėrbim shumė profesional nė  resaturantin tonė.

Ne ofrojmė pėr Ju mysafire te nderuar sallėn pėr gėzimet tuaja familjare, verandėn mbi ujė, kopshtin pėr fėmijė, vend te mjaftueshme pėr parkimin makinave tuaja.

Mos te harrojmė e gjitha kjo nuk do ja vlente pa njė kuzhine te mirėfilltė dhe shėrbim profesionale. Te ne mund te gjeni ushqimin tone tradicionale dhe atė tė kuzhinave evropiane.

E bukura nuk do shumė fjalė!

Na vizitoni dhe do bindeni vetė se te ne frymon kombėtarja me modernen bashkė.

Ne jemi nė hap me kėrkesat tuja!

Ju Mirėpresim

UJVARA E MIRUSHĖS 

© 2009 Kosova Marketing