Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
044/437-870
044/137-794
049/572-017
 
Gjindemi ne rrugen Peje - Rozhaje ne Vitomeric.

Bregdeti Shqiptar

 

 


Restaurant Arbėri
Restaurant ne ambient modern, kuzhinė moderne tė shėrbyera me shkallėn ma tė lartė tė profesionalizmit. Ne jemi kėtu pėr ju dhe nėse ktheni te ne me siguri se do tė ndaheni tė kėnaqur. Ambient i pėrshtatshėm pėr ahengjet tuaja familjare, kemi kapacitet deri nė 270 persona si dhe parking tė mjaftueshem.
Pėrjetoni pushimet tuaja me ne, nuk do tė zhgėnjeheni.

© 2009 Kosova Marketing