Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
Tel-Fax:
+381 39 431 323
 
Tel:
+37744-195-562
+37744-182-768
+37744-128-025
 
Email:
asfalti@ipko.net

Bregdeti Shqiptar

 

 

Ofron kėto shėrbime:

Prodhimin e Asfaltit tė tė gjitha llojeve AB/8, AB/12, AB/22.

Bėn ndėrtimin dhe asfaltimin e tė tė gjitha kategorive tė rrugėve magjistrale, regjionale dhe lokale, me makineri mė moderne dhe standarde europiane prodhimin gjerman.

Njėherit nė kuadėr tė saj kemi edhe gyrthyesin nė Brestovik ish Greta Marketi me kapaciete 70 kubik nė orė tė gurit gelqerorė me fraksionet 1, 2, 3 pėr beton dhe asfalt si dhe llojet tamponeve pėr shtruarjen e rrugėve 0-31.5 mm, 0-60 mm,30-60 mm, 60-150 mm tė testuar nga fakulteti teknik Prishtinė.

Gjindemi me Zyre ne Banesat pran Tregut te Gjelbert prapa Balkan Service.

Baza e Asfaltiti gjindet ne Rr. Muharrem Mitrovica (ish Bellopoj) prane Varezave ne dalje te Tranzitit 200m nga rruga kryesore drejtimi Peje-Deqan me siperfaqe 1.75ha
 

© 2009 Kosova Marketing