Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+386 49 505 704
+377 44 620 592
+377 45 308 177
+386 49 772 318
+324 76 915 807
 
Email:
best-cars@hotmail.com

Bregdeti Shqiptar

 

 

Best Cars ju ofronė Automobila te pėrdorur si dhe pjesė rezervė per cdo lloj tė veturave, bagerave dhe makinave industriale sipas porosisė. Transport tė veturave tė vogla si dhe me peshė tė renda speciale nga e gjith Evropa.

Gjindemi nė rrugen Pejė - Prishtinė nė Kilometrin e 4.

© 2009 Kosova Marketing