Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
044/151-567
 
Ismet Avdyli - Fizioterapeut i dipomuar

Bregdeti Shqiptar

 

Gjindemi afėr Spitatil tė Pejės, Lagjja Puhofc

Fiziterapeuti i displomuar nė Sarajevė nė vitin 1986, me njė pėrvojė shumė vjeēare ju ofronė kėto shėrbime:

Elektro Terapi
Elektro Stimulim dhe rryma gallvanike
Sonoterapi
Parafinoterapi
Masazha Manuele

Sherojmė: spondillozat, llumbo ishiallgijat (ishiasin), gonertroza, paralizat, frakturat postoperative, skolioza (deformitetet e boshtit tė kurizit).

Gjithashtu nė Ambulancen tonė ofrohen shėebime nga kolegja jonė Nekibe Kelmendi.

Ju Mirėpresim.

© 2009 Kosova Marketing