Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
044/223-454
049/223-454
 
Email:
ambulantanexhi@hotmail.com
 
Adresa: Pejė - Kosovė
Pranė stacionit tė autobusave dhe OSBE-sė
 
Spec.Dr.Nerxhivane Elshani-Vukli
Gjinekologe - Obstetėr

Bregdeti Shqiptar

 

 

Ju ofron kėto sherbime:

-Pėrcjelljen e shtatzėnisė
-Vizita Gjinekologjike - Obstetrike
-CTG e frytit (edhe pėr binjak)
-Kontrollė e gjirit me kamerė "Infra Red"
-Tretmane tė gjirit me - aparaturė "Infra Red"
-Papa test, shėrimin e sėmundjeve tė ndryshme gjenitale, dhe sherbime tė tjera...

© 2009 Kosova Marketing