Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
044/911-115
044/282-068
044/141-470
 
Email:
info@hotelpark-ks.com
 
Web:
www.hotelpark-ks.com
 
Pronar : Shefki dhe Nazmi Balaj

Bregdeti Shqiptar

 


 

HOTEL PARK - GURAKOC

Hotel Park - GURAKOC

I pėrshtatur nevojave tuaja, i rregulluar  me shumė shije ofron komoditetin luksin dhe shėrbimin shumė cilėsor.
Hoteli ynė posedon te gjitha ato qe ju mund ti kėrkoni pėr njė shėrbim te klasit te larte.
Me dhoma gjumi te cilat janė te mobiluara e dekoruara me shumė shije, terasen verore, sallat pėr konferenca e takime pune, sallėn pėr gazmendet tuaja familjare si dhe kėndin e posaēėm pėr qiftin. Te gjitha te rregulluara me shumė shije me tendencė te plotėsimit te kėrkesave tuaja.
Mos keni merak ne kemi menduar edhe pėr makinat tuaja ato kanė vendin e tyre ne parkingun brenda oborrit te hotelit.
Poashtu pėr te qene ne njė nivel me luksin e ofruar tek ne do te gjeni njė menu te begatet dhe te  shumėllojshme si nga kuzhina tradicionale ashtu edhe nga ajo ndėrkombėtare.
Pėr te mos e zgjatur te dashur miq, na vizitoni dhe ne ju garantojmė njė kohe te paharruar.
Ju mirėpret stafi profesional i HOTELIT PARK.
 

MOTEL VILA PARK - RADAC - PEJE

Motel Vila Park - Radac - Peje

Ju ofron 8 Apartamante komode te gjitha te klimatizuara me TV satelitor si dhe parking te sigurt.
Gjindemi ne Radac ne rrugen Peje - Rozhaje.
Orari i punes 24 H.
Kontakt tel: 044/911-115

© 2009 Kosova Marketing