Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+377 (0) 44 127 537
+386 (0) 49 127 537
 
Email:
info@restaurantdelfini.com
 
Web:
www.restaurantdelfini.com

Bregdeti Shqiptar

 Restaurant Delfini.
Gjendet ne mes tė magjistrales Caralevė-Komoran nė fshatin Baicė e Kolshit. njė vend nė tė cilin ja vlen tė ndaloni dhe tė vizitoni bukuritė e rralla natyrore, ku patjeter do tė gjeni njė sherbim profesional ku nuk mungon njė kuzhinė tradicionale me tė gjitha llojet e mishrave si dhe specialitetin tonė Troften, tė gjitha keto ne skarė.
Restaurant Delfini posedon taras verrore, sallen e ahengjeve, konferencave etj. me kapacitet prej 200 ulėse.
Rezervimi i Obliguar.

© 2009 Kosova Marketing