Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
044/276-057
049/276-057
049/485-326
 
Email:
naseri_111@hotmail.com
 
Web:
www.renaso.com
 
Gjindemi ne: Veternik - Prishtine

Bregdeti Shqiptar

 

 

 

Fabrika jonė ka zanafillen prej vitit 1969. Si parim kryesor ka pasur kualitetin dhe pipamjen vizuele. Gjithmonė kemi prodhuar ata qe ju doni. Tradita jonė Vazhdon...

Gjithashu ofrojmė prodhimet e dyerve dhe dritareve nga PVC Gjermane Aluplast dhe nga druri si dhe nga furniri i tė gjitha modeleve.

© 2009 Kosova Marketing