Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+382-69-327-827
+382-69-062-433
+382-85-411-323
 
E-mail:
euro_goni@hotmail.com

Bregdeti Shqiptar

 

 

Ju mirėpret me njė traditė shumė vjeēare dhė njė staf profesional si dhe me njė kuzhinė tė bėgatshme ku pėrveē specialitetit tonė peshkut mund tė shijoni edhe tė gjitha llojėt e gjellrave si dh mishėra tė ndryshem nga skara kuptohet me njė qetėsi absolute dhe pastėrti maksimale tash mė tė njohur pėr musafirėt tonė Kosovar dhe nga diaspora jemi aty ku kemi qenė gjithmonė qė 15 vite tė fundit vlen ta cekim se kemi edhe mini marketin tonė poashtu EUROPA ku mund tė furnizoheni me tė gjitha gjėrat e nevojshme pėr ushqim, pastrim, pije tė ndryshme etj. Pra juve ju mbetet se tek ne nuk do tė zhgenjeheni ju mirėpret RESTORANT EUROPA me pronar Arif dhe Mehmet Ibrahimi.
Gjindemi pėrball Kuvendit Komunal - Ulqin
 

© 2009 Kosova Marketing