Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+382-85-401304 
+382-85-401305   
+382-85-401306 
+382 67-319100
 
Email:
ibromilla@t-com.me
 
Web:
www.roomsmilla.com

Bregdeti Shqiptar

 

 

Ibrahim Milla 
Me njė villė tė modernizuar nė tė gjitha aspektet duke pėrfshirė air condition, (klimen), banjon, ballkanat, frigoriferat tė gjitha kėto nė ēdo dhomė ose apartamente si dhe kuzhinat me tė gjitha paisjet e nevojshme pėr pėrgaditjen e ushqimit tuaj.
Gjendemi nė mes tregut tė gjelbėrt dhe plazhės sė vogėl me saktėsisht vetėm 500m larg plazhit tė vogėl. 

Njėherit edhe nė hyrje tė plazhės sė madhe kemi dy apartamente tė sistemit familjar (mini villa)
po ashtu me tė gjitha paisjet e cekura mė lart ku veēojmė se musafirėt tonė i kan garazhat tė cilat mund ti mbyllin pėr automjetet e tyre.

Ju mirėpret
Ibrahim Milla

Ibrahim Milla
With a modernized Villa in all aspects, including air
Condition (climate), bathroom, Balkans, fridge all in all
room or suites, and kitchens with all necessary equipment
preparing your food. Located in the middle of the green market and the small beach, just 500m away from small beach.

We also have 2 apartments in entrance of greater beach which have two system family (mini Villa)
also with all the facilities mentioned above, also our guests have garages which can be close to their vehicles.

Welcomes you
Ibrahim Milla

© 2009 Kosova Marketing