Home Kontakto


 

 RISTORANTE PONTE  - ULQIN-

Kontakt Tel:
+382 69 401 255
+382 69 379 902
 
Web:
www.restoranponte.com
 
Email:
info@restoranponte.com  
nani_0076@hotmail.com

Bregdeti Shqiptar

 

 

Tradita ka gjithmonė peshėn e saj.
 
Tradita e kombinuar me mjeshtrinė moderne tė artit tė kuzhinės jep vetėm nje  emėr :RISTORANTE PONTE.  Restoranet nė bregdet nuk kanė lezet pa shijen bregdetare tė ushqimit Ushqimi ka lezet vetėm kur e pėrgadite mjeshtri.  Njeriu i cili e don ushqimin e pėrgadite nė mėnyrė profesionale dhe shėrbehet nė mėnyre profesionale nė njė ambient pėrrallorė, tek ne tė dashur mysafirė do tė keni mundėsin tė shijoni veq specialiteteve moderneedhe specialitet tradiciaonale tė ulqinit.

Pushimi i mirė nuk imagjinohet pa ushqim tė mirė.Andaj pėr ju qė nuk na njihni ende ,vlenė vetėm njė herė tė na vizitoni dhe ne ju premtojmė menyn e ėndrrave tuaja.

Asnje art e dashuri nuk mundė tė jetė e plotė pa u ndjerė e shijuar. Kjo vlenė edhe pėr ne. Ejani dhe binduni, te ne deti ka shijen e vetė natyrore tė plotė me ushqimin kualitativ tė pėrgaditur nga duart e mjeshtrit tė njohur. Te ne tė dashur miqė ē'do gjė frymonė aromė deti, kualiteti e harmonia. Shijoni ulqinin ne njė mėnyrė tė veēantė, ktheni nė RISTORANTE PONTE dhe ne do tė bėhemi pjesė e kujtimeve tuaja tė bukura. 
 
Ju mirėpret RISTORANTE PONTE
 
GJINDEMI NE ADA BOJANA

© 2009 Kosova Marketing