Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
Ulqin 
+382 85 412827 
+382 85 459170 
+382 69 062402 
Prishtiė
+381 38 245465
+377 44 239023 
+377 44 344788
E-mail:
veri-tours@hotmail.com

Bregdeti Shqiptar

 

 

Me njė traditė shumė vjeēare ju mirėpret duke ju ofruar kėto shėrbime 
Mbajmė vijat e rregulta Prishtinė- Pejė- Ulqin dhe anasjeltas njėherit Organizon edhe vozitje tė lira nė mbar Malin e Zi dhe Kroacin 
Gjatė sezonės verore udhtojmė ēdo natė ndėrsa gjatė sezonave tjera  udhtojmė 4 her nė javė 
duke pas parasyshė udhtime tė largėta tė pasagjerve tonė ju ofrojm autobusa tė cilėt janė tė paisur me klim, TV, WC si dhe aprate pėr kafe dhe ju garantojmė udhtim tė kėndshėm  me
Veri Tours
 

© 2009 Kosova Marketing