Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+382-69-038-411
+382-69-607-865 

Bregdeti Shqiptar

 

 

Ėndėrat e juaja ne i bėjmė realitet duke ju ofruar 20 dhoma tė ndryshme 2-she, 3-she, 4-she ku tė gjitha janė tė paisura me: Klima, Banjo, Kuzhina, ballkana me shiqim nga detisi dhe vend parking tė mjaftueshem pėr automjetet e juaja.
Njėherit posedojmė edhe kafe restaurant Piramiden ku pėrveē pijeve tė tė gjitha llojeve ju ofrojmė edhe tė gjitha llojet e specialiteteve nga skara, pra tė gjitha kėto ju ofron
pronari Asllan Molla me villat e tij nė Pinjazh si dhe Restaurantin e tij afėr Kuvendit Komunal.
Pėr tė gjitha hollsirat tjera ju lutem na kontaktoni nė telefonat e lartpėrmendur
 

© 2009 Kosova Marketing