Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+382-85-455282 
+382-69-031522

Bregdeti Shqiptar

 

 

Mos kėrkoni mė Tepėr 
Nėse jeni nė Ulqin pėr pushime mos u hamendni, jemi ne Vila Beri qė kemi menduar pėr ju, do tė ndjeheni si nė parajsė. 
Beri djali ynė ka vetėm 8 vjet ndrėsa ne kemi krijuar kushte tė tilla nė vilėn tonė qe ju tė pushoni pa brenga dhe tė ndjeheni si njė fėmijė. 
Vila Beri e modernizuar nė tė gjitha aspektet ofron pėr ju tė dashur vizitorė: Dhoma, apartamente tė gjitha me kuzhin dhe banjo ndaras. Vila ėshtė e mobiluar me mobile komode posedon klimatizimin. 
Qe knaqsia juaj tė jetė e plotė ne nė truallin prej 800 ari kemi rregulluar edhe fushėn pėr tenis, basket, volejboll e futboll. 
Nuk doni tė mirreni me sport ska problem! Ne kemi parkun e bukur e intim pėr ju romantikėt. 
Jo, jo nuk kemi harruar as makinėn tuaj. Tė dashur vizitor ne kemi parkingun e veēant pėr makinat tuaja dhe plus i mbuluar pėr tė mos u damtuar nga Dielli 
Ej kemi ende risi! 
Pėr adhuruesit e peshkimit nga oborri i viles drejtohuni nė ujin e Portomilenes nuk do tė zhgenjeheni peshku kėtu "e don gjithmonė" 
Stil i lartė europian me ēmime tė volitshme 
Veē apartamenteve luxe kemi edhe 15 dhoma. Ja sa janė ēmimet pėr dhoma: 
    2 -she - 30€ 
    3 -she - 40€ 
    4 -she - 50€ 

Ēmimet per apartamentet luxoze (i pastrojm ēdo ditė) ndryshojn nga madhėsia e apartamentit dhe janė 60-80 €.

Ju mirėpret Vila Beri me pronar Kabil Stankoviē 
Kontakt Tel: +382 85 455 282 Fiks
                     +382 69 031 522 Mobil 

Mirėsevini

© 2009 Kosova Marketing