Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+355 69 26 48 404
+355 33 30 851
 
Gjnedemi pėrball bankės Italo Shqiptare nė Vlorė

Bregdeti Shqiptar

 

 

2 Palmat puna dhe atosfera jonė nė bėn qė mos tė flasim shumė per ne. Pushimet verore mund tė thuani se i keni bėrė vetėm atėherė kur te na vizitoni nė bar pizzeri restorant 2 Palmat ku ne ju ofrojmė tė gjitha llojet e ushqimit tradiconal internacional dhe njėherit gjatė sezonit veror muzik live me yjet Shqiptar poashtu sallatat tona mund ti rezervoni dhe per gėzimet tuaja tė ndryshme familjare.

© 2009 Kosova Marketing