Home Kontakto


 

 Kontakt Tel:
+355 69 29 86 199
 
Adresa:
Perbal Bankes Italo-Shqiptare (BIA) Vlore

Bregdeti Shqiptar

 

 

Nė njė ambient madhėshtor dhe shėrbim tė kulturuar ju mirėpret pronari : 
Gzim Zeneli me stafin e vet profesional duke ju ofruar kėto sherbime: 
Prveē pizzave tena tash mė tė njohura nė Vlorė tė cilat pjekėn nė njė furr drurri ofrojmė edhe fruta deit .
Peshk,Sepije,Oktapod,Karkaleca,kallamare etj.njėhert ofrojmė edhe Eskallope,Fileta,qofte, biftek e shumė e shumė specialitete tjera mishi. 
Tė gjitha kėto mund ti shijoni nė njė ambient tė qetė me emrin Gold
 

© 2009 Kosova Marketing