Home Kontakto


 

 Kosova Marketing

Sherbimet

Kosova Marketing ėshtė njė ndėr Web faqet mė tė mėdha tė marketingut ne Rajon.
Kosova Marketing ju ofron:
 
Marketing Online nė web faqen www.kosovamarketing.net ku mund ta reklamoni biznesin tuaj me ēmime shumė tė voltshme. Shpallje te vogla tė tė gjitha llojeve FALAS. Risi tjeter tek Kosova Marketing rubrika e shpalljeve pėr punė Kėrkojė Punė dhe Ofrojė Punė gjithashtu tė gjithė ata tė cilėt deshirojnė ti shesin automjetet e tyre mund ti dergojnė tė dhėnat e automjetit si dhe deri ne 5 fotografi ne emailin automjete@kosovamarketing.net gjithashtu edhe ky sherbim ofrohet falas nga Kosova Marketing.
 
Domain Names me ēmime shumė te voltshme, per disa nga klientet tonė tė cilet reklamojnė nė faqen e parė ju dhurojmė domain name falas pėr 1 vit.
 
Web Hosting deri ne 500gb hapsire duke filluar nga 3.33€ per muaj.
 
Web Design: Kosova Marketing deri mė tani ka perfunduar me sukses mė shumė se 30 Web faqe tė kompanive tė ndryshme nga Kosova, Shqipėria dhe Mali i Zi.
Kosova Marketing kujdeset qe biznesi juaj tė paraqitet nė mėnyrė sa mė tė mirė online.
Per punėt tona qe i kemi perfunduar deri mė tani mund ti shiqoni nė Portfolio.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Bregdeti Shqiptar

© 2009 Kosova Marketing